Ringtone Maker MP3

Ringtone Maker MP3 1.92

Stwórz własny dzwonek na telefon Android

Zalety

  • Prostota użytkowania
  • Wyszukiwarka dzwonków
  • Przycinanie plików MP3

Wady

  • Brak gotowych dzwonków do wyboru

Bardzo dobry
8

Ringtone Maker MP3 to darmowa aplikacja na telefony Android służąca do wyszukiwania i tworzenia dzwonków na telefon. Jeśli masz dość standardowych melodii w Twoim telefonie, pobierz Ringtone Maker MP3 i z łatwością skomponuj swoją własną z każdego pliku MP3 jaki posiadasz.

Ringtone Maker MP3 działa w bardzo prosty sposób. Z jednej strony możemy przy użyciu aplikacji wyszukać piosenki, pobrać je na telefon i wybrać je na nasz dzwonek. Niestety ustawianie dźwięku nie dzieje się automatycznie. Po pobraniu pliku MP3 musimy w ustawianiach telefony zaznaczyć, że ten plik MP3 to dzwonek.

Jeśli na nasz dzwonek chcemy ustawić tylko konkretny fragment danego utworu muzycznego, Ringtone Maker MP3 posiada wbudowany edytor plików MP3. Dzięki niemu szybko i wygodnie przytniemy piosenkę do ulubionego fragmentu. Wystarczy tylko zaznaczyć zakres piosenki używając prostego w obsłudze suwaka.

Ringtone Maker MP3 to doskonałe rozwiązanie, jeśli marzy Ci się dzwonek na komórkę z Androidem stworzony z najlepszego kawałka ulubionej piosenki.

Ringtone Maker MP3

Download

Ringtone Maker MP3 1.92

Opinie użytkowników o Ringtone Maker MP3